Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2023
  • 18 listopada 2023
  • wyświetleń: 1114

Ekiden 2023. Drużynowy maraton pływacki w Wodnym Parku Tychy!

Za nami:

Już 18 listopada w Wodnym Parku Tychy odbędzie się jedno z największych w Polsce wydarzeń popularyzujących pływalnie - EKIDEN 2023. Impreza polegać będzie na wspólnym przepłynięciu dystansu maratońskiego - 42 km i 195 m.

basen, pływalnia, pływak
Ekiden 2023. Drużynowy maraton pływacki w Wodnym Parku Tychy! · fot. MOSiR Tychy


Dystans ten zostanie pokonany wspólnym wysiłkiem kilkunastu zespołów liczących max. 10 osób, których zadaniem będzie przepłynięcie od 1km do 2 km, w takim systemie, aby wszyscy uczestnicy razem pokonali maraton. Do udziału, w ramach swojego zespołu może zgłosić się każdy potrafiący pływać. Elementem imprezy będzie także możliwość promocji swojej drużyny. Może ona stanowić reprezentację rodziny, znajomych lub szkoły, firmy albo klubu sportowego.

  • Kiedy? 18 listopada (sobota), godz. 16:00 - 22:00
  • Gdzie? Strefa sportowa Wodnego Parku Tychy
  • Opłata startowa - 10zł.


Na stronie Wodnego Parku Tychy znajdziecie szczegóły, regulamin Ekiden 2023 oraz formularz zgłoszeniowy i wszelkie potrzebne załączniki: https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/405,ekiden-2023-druzynowy-maraton-plywacki

ekiden

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj