Wiadomości
- 25 października 2023
- 27 października 2023
- wyświetleń: 1895
Kąpiele leśne - zdrowie z lasu. Spotkanie dla mieszkańców
Za nami:
Już w ten piątek w Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Zuzanna” Anna Nowicka - popularyzatorka kąpieli leśnych opowie mieszkańcom o tym, jak pozytywnie las wpływa na nasze zdrowie.

Anna Nowicka to leśna przewodniczka, edukatorka przyrodniczo-leśna, dyplomowana przewodniczka kąpieli leśnych, miłośniczka lasów i spacerów leśnych, adoratorka leśnego hamakowania, leśnej przyrody i spędzania czasu w naturze.
- Serdecznie zapraszam, jeśli należysz do Tyskiej Spółdzielni Zuzanna i masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o tym, dlaczego warto przebywać w lesie - mówi.
ZOBACZ TAKŻE
Zarośnięte place zabaw i tereny zielone. Radny interweniuje po sygnałach mieszkańców
Będzie remont Szkoły Podstawowej nr 14 w Tychach!
75 irysów na 75-lecie Tychów. Miasto świętuje jubileusz wśród kwiatów
Trwa[Harmonogram] Trwa kolejna zbiórka odpadów tekstylnych na terenie miasta
Milion na zieleń. Miasto szuka firmy do pielęgnacji zieleni niskiej w 2026 roku
Kolejne zgłoszenia o dzikach na terenach mieszkalnych. UM przypomina zasady bezpieczeństwa
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






