Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2023
  • 8 października 2023
  • wyświetleń: 1767

[WIDEO] Tyskie radne idą na wybory. Wyjaśniają, dlaczego to ważne

Tyskie radne w specjalnie przygotowanym nagraniu, które ukazało się w mediach społecznościowych, mówią, dlaczego wezmą udział w wyborach. Zobaczcie!

Loading...


- 15 października idę na wybory dla moich dzieci, bo ważna jest nasza przyszłość, bo kocham mój kraj - mówi w nagraniu Lidia Gajdas.

- 15 października pójdę na wybory, bo kocham Polskę, bo ważna jest dla mnie przyszłość moja, mojego dziecka i mojej rodziny. Mój głos ma moc. Twój także. Więc chodź na wybory razem z nami - powiedziała Patrycja Kosowska-Pawłowicz.

- Idę na wybory, bo kocham mój kraj. Bo jest to mój przywilej. Bo mój głos przyniesie szczęście i dobrą przyszłość dla moich dzieci i wnuków - mówi Urszula Pawlik.

- Idę na wybory dla siebie, dla swojej córki, dla swojej matki i babki, dla przyjaciółki, dla kuzynki. Chodźmy wszystkie - jesteśmy tego warte. Zapraszam - powiedziała Karolina Chemicz-Pałys.

- Idę na wybory, bo kocham wolność i niezależność. Potrzebuję uznania, tolerancji dla moich poglądów. Dlatego wy też idźcie - mówi Anna Krzystyniak.

- Kochani, już 15 października spotkamy się przy urnach. Szczególnie my, kobiety. Zachęcam, abyście wyszły z domu i poszły na wybory. Jest to bardzo ważne - dla mnie, dla ciebie, dla naszych dzieci, dla naszych wnucząt. Do zobaczenia kochani, wszystkiego dobrego - mówi Barbara Konieczna.

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.