tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2017
  • 24 lipca 2017

Prace w Wodnym Parku Tychy zmierzają ku końcowi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

W Wodnym Parku Tychy prowadzone są intensywne prace wykończeniowe. Właśnie rozpoczęto finalizowanie atrakcji związanych z wypoczynkiem.

Wodny park
Wodny Park Tychy prace budowlane w lipcu


Tyski aquapark nie będzie miał sobie równych pod względem rozwiązań służących relaksowi. Zaoferuje najwięcej tego typu atrakcji w regionie. Na klientów będą czekały łaźnie piwne, antresola z zespołem jacuzzi, taras z leżakami i widokiem na lasy Puszczy Pszczyńskiej, rozbudowana strefa saun wewnętrznych i zewnętrznych, a także solankowa część SPA & Wellness.

Nasz obiekt został wybudowany z myślą o ludziach i dla ludzi. Dlatego położyliśmy duży nacisk na atrakcje wypoczynkowe. Chcemy, by nasi goście wychodzili od nas w pełni zrelaksowani -
mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej, inwestora parku.

Wodny Park Tychy prace budowlane w lipcu
Wodny Park Tychy prace budowlane w lipcu


O zdrowie psychofizyczne odwiedzających zadbają m.in. łaźnie piwne. W specjalnych wannach zbudowanych z drewnianych bali, goście będą mogli zrelaksować się w trakcie 30-minutowych sesji w ekstrakcie piwnym. Zakończeniem seansu będzie odpoczynek na specjalnym łożu wyściełanym świeżą słomą.

Do dyspozycji klientów będą także wanny SPA oraz wydzielone saunarium z sauną fińską, biosauną i łaźnią parową. Goście będą mogli skorzystać m.in. z terapii światłem oraz tematycznych seansów w dedykowanej saunie rytualnej. Dla ochłody zaplanowano grotę śnieżną, w której biały puch i ujemne temperatury będą królowały przez cały rok.

Wodny Park Tychy prace budowlane w lipcu
Wodny Park Tychy prace budowlane w lipcu


Z kolei specjalne masażery będą czekały na klientów odwiedzających strefę rekreacyjną. Do dyspozycji gości zostaną oddane bicze wodne, gejzery, leżanki masujące, wodospady czy też masażery karku. Zwłaszcza w okresie zimy klienci docenią możliwość czerpania naturalnej energii ze słońca, za sprawą pokrywającej dach folii EFTE o właściwościach przepuszczających wyłącznie zdrowe promienie słoneczne.

W obiekcie malowane są kolejne ściany i elementy dekoracyjne, trwa wykańczanie sufitów, instalowane są poszczególne atrakcje.

Prowadzimy intensywne prace wykończeniowe zmierzające do przejścia w ostatni etap budowy, fazę przedodbiorową - mówi Zbigniew Gieleciak.

Otwarcie Wodnego Parku Tychy jest zaplanowane w ostatnim kwartale tego roku.

kk / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj