Wiadomości

  • 22 września 2023
  • 26 września 2023
  • wyświetleń: 9420

Bójka na dworcu kolejowym w Tychach. Mężczyzna raniony nożem

W czwartek 21 września przed godziną 18.00 na dworcu PKP Tychy przy ul. Asnyka doszło do bójki z użyciem noża. Jedna osoba została poszkodowana.

Dworzec kolejowy w Tychach
Dworzec kolejowy w Tychach · fot. Tychy2050


- Na miejscu interweniowali funkcjonariusze KMP Tychy oraz zespół ratownictwa medycznego. W wyniku czynności podjętych przez policjantów zatrzymano 42-letniego mieszkańca Świętochłowic, który przy użyciu noża dokonał uszkodzenia ciała 43-letniego mieszkańca Tychów. Pokrzywdzony mężczyzna został odwieziony do szpitala, po udzieleniu pomocy medycznej odmówił hospitalizacji. Postępowanie w tej sprawie prowadzi tyska komenda pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach - informuje mł. asp. Paulina Kęsek - oficer prasowy tyskiej komendy policji.

- Z ustaleń prowadzonego postępowania wynika, iż pokrzywdzony na skutek zdarzenia doznał obrażeń ciała naruszających prawidłowe funkcjonowanie jego organizmu na okres powyżej 7 dni. Podejrzany usłyszał w tej sprawie zarzut pobicia pokrzywdzonego. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego oraz kontaktowania się z
pokrzywdzonym
- informuje Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Katowicach, Marta Zawada-Dybek.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.