Wiadomości

  • 21 września 2023
  • 17 października 2023
  • wyświetleń: 27078

[FOTO] Za nami Jerusalema Challenge! Tłumy przy tyskiej Hali Sportowej

W sobotę 14 października przy Al. Piłsudskiego 20 odbyło się Jerusalema Challenge! Organizatorki - Tyskie Szpilki - zachęcamy, aby zatańczyć ze szkołami tańca i klubami fitness. W akcji wzięło udział 686 osób, co oznacza, że niestety nie udało się pobić rekordu Polski.

Jerusalema Challenge! - 14.10.2023 · fot. Tomasz Gonsior


Jerusalema! to piosenka, która przekroczyła granice swojego kraju i podbiła serca ludzi wszystkich kontynentów. Podobne wyzwania organizowane są na całym świecie. Głównym celem akcji, która jest częścią Konferencji Rak OFF 3, jest promocja profilaktyki nowotworowej i pokazanie, że by zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka, wystarczą proste kroki.Mieszkańcy Tychów i okolic mieli okazję pokazać w sposób symboliczny, że znają kroki w zmniejszeniu ryzyka zachorowania na raka. Dochód z cegiełek/wpisowego zasili, jak co roku, konto Tyskich Amazonek. Program konferencji Rak OFF znajdziecie tutaj: Wiedza na temat profilaktyki raka piersi - Konferencja Rak OFF w Tychach!

ar, mp / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.