Wiadomości

  • 20 września 2023
  • 21 września 2023
  • wyświetleń: 1261

#StadionyBezBarier - podsumowanie akcji u Trójkolorowych

W pierwszy weekend września rozpoczęła się kolejna odsłona akcji „Stadiony bez barier”. To wspólna inicjatywa PZPN, Ekstraklasy, Federacji Kibiców Niepełnosprawnych - organizacji zrzeszających kibiców oraz klubów uczestniczących w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy i Fortuna I Ligi.

#StadionyBezBarier - podsumowanie akcji u Trójkolorowych - 09.2023 · fot. GKS Tychy


Głównym celem akcji jest promocja polskich stadionów jako miejsc otwartych i bezpiecznych dla wszystkich kibiców, niezależnie od stanu zdrowia, ewentualnych dysfunkcji czy specjalnych potrzeb. Inauguracja kampanii miała miejsce podczas meczów siódmej i ósmej kolejki w dniach 1-18 września.

W Tychach nie zabrakło przedsięwzięć promujących niniejszą akcję. W jej ramach, w kooperacji z Klubem Kibica Niepełnosprawnych w Tychach, zawodnik GKS-u Tychy, Marcin Szpakowski, Max Kothny, członek zarządu i Piotr Włodek, asystent zarządu odwiedzili Dom Pomocy Społecznej Św. Anny. Były rozmowy, odpowiedzi na pytania, prezenty i dużo uśmiechu. Podopieczni Domu Pomocy otrzymali także darmowe wejściówki na mecz Trójkolorowych.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.