Wiadomości
- 19 września 2023
- 20 września 2023
- wyświetleń: 6381
Ponad tysiąc słuchaczy rozpoczęło rok akademicki na Tyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku
To jeden z największych takich ośrodków w kraju. Ponad 1100 słuchaczy rozpoczęło nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tychach.
Inauguracja roku akademickiego miała miejsce w poniedziałek 18 września. Z tej okazji wykład wygłosił prezydent Tychów Andrzej Dziuba. W tym roku prawie 200 osób po raz pierwszy wzięło udział w rekrutacji. Przez następne miesiące seniorzy będą uczestniczyli w wykładach, różnego rodzaju zajęciach i spotkaniach.
ZOBACZ TAKŻE
Przed nami (przynajmniej) dwa lata utrudnień. Rusza budowa wiaduktu
W Czechowicach-Dziedzicach rusza budowa wiaduktu w ciągu DK-1
Gorący tematMłoda Tyszanka poważnie ranna po wypadku na DK-81. Osobówką wbiła się w tył naczepy
[FOTO] Chwila nieuwagi zakończona solidną kraksą. Kobieta w ciąży wjechała w ciągnik rolniczy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.




.jpg)

