tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 lipca 2017

Już w weekend Festiwal Kulinarny "Smakujemy lato w Pszczynie"

Artykuł sponsorowany:

Z radością zapraszamy na II edycję kulinarnego "Smakujemy lato w Pszczynie" w terminie 7-9 lipca 2017r. W piątek, 7 lipca Park w Pszczynie zapełni się stoiskami, gdzie pasjonaci jedzenia będą mieli 3 dni na spróbowanie potraw z czterech stron świata. W kulinarną podróż zabierze Was czołówka polskiego streetfoodu oraz pasjonaci kuchni wegetariańskiej.

WeForm
fot. Smakuj lato w Pszczynie 2017


Podczas tegorocznej edycji w zielonej strefie, czyli na wegetariańskim i ekologicznym bazarze będzie można skosztować przepyszne falafele, humusy, zupy, desery, wypieki, ale też certyfikowaną żywność, taką jak: sery, miody, dobrej jakości pieczywo i wiele innych produktów.
Idea jest prosta, zajmujemy spory kawałek terenu i zapraszamy tam tylu wegetarian, wegan i mięsożerców, ilu się da u nas zmieść, aby jedli, dobrze się bawili i kupowali u naszych wystawców.

W dużych namiotach przygotowaliśmy dla Was program warsztatów kulinarnych poświęconych kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, tradycjom parzenia herbaty i tłoczenia naturalnego oleju. Ponadto będzie to świetna okazja dla odrobiny kreatywnego, wyluzowanego aktywizmu. W namiocie jogicznych spotkań warsztaty pracy z umysłem, czyli codzienna joga i nauka prostych technik medytacji, joga dla dzieci, joga Kundalini, koncerty na misach tybetańskich.

Weform
fot. Smakuj Lato w Pszczynie


W strefie muzycznej - Konopians, Ziggie Piggie, Krzywa Alternatywa. Wszystko dla Was, abyście poczuli rytm własnego serca. Strefa Zabaw dla dzieci, plener malarski i wiele innych niespodzianek

W zawiązku z tym, że jest to festiwal kulinarny stworzyliśmy specjalną strefę kulinarną, w której odbędą się pokazy live cooking oraz warsztaty z dietetykami i specjalistami w zakresie żywienia.
Zaprosiliśmy blogerów i restauracje, którzy wykonają specjalne pokazowe dania.

Dla miłośników ruchu na świeżym powietrzu - Damian Pławecki - trener UKS Plesbad zorganizuje i poprowadzi turniej dla dzieci i dorosłych.

Zaglądajcie na wydarzenie - będziemy publikować szczegółowe informacje o wystawcach i programie w komentarzach. Zapraszajcie znajomych, rodziców, rodzeństwo, ciocie i babcie na wielką kulinarną ucztę.

www.facebook.com/events/1262691597181002

Do zobaczenia w Parku Zamkowym w Pszczynie 07 lipca. Świetna zabawa gwarantowana.