Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2023
  • 15 września 2023
  • wyświetleń: 2618

[ZDJĘCIA] Awanse 120 tyskich nauczycieli

We wtorek 12 września w sali sesyjnej urzędu miasta 120 nauczycieli tyskich placówek oświatowych odebrało z rąk Andrzeja Dziuby - prezydenta Tychów akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego oraz złożyło uroczyste ślubowanie.

Uroczystość nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego - 12.09.2023 · fot. UM Tychy


Awans otrzymało 21 nauczycieli przedszkoli, 23 nauczycieli zespołów szkolno-przedszkolnych, 57 nauczycieli szkół podstawowych, 12 nauczycieli szkół ponadpodstawowych, 5 nauczycieli Zespołu szkół Specjalnych, 1 nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych, 1 nauczyciel MDK-u. 1 nauczyciel z tytułem doktora uzyskał stopień nauczyciela mianowanego z mocy prawa.

- Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej pracy - mówił podczas uroczystości Andrzej Dziuba, prezydent Tychów. - To Wy kształtujecie, uczycie naszą młodzież i to dla nas jest priorytet. Dziękuję za Waszą pracę - te obiektywne kryteria typu rankingi, wyniki egzaminów to wszystko lokują tyską oświatę bardzo wysoko. Jesteśmy z tego bardzo dumni, nasza przyszłość - wychowanie młodych pokoleń jest w Waszych rękach.

- Odczuwam dumę z tego, jaki poziom reprezentuje tyska oświata. Wiem także, jak wielu z Was angażuje się ponad standardowy wymiar pracy w szkołach, również przy okazji działalności społecznej. Pamiętam też dobrze, jak wielu z Państwa angażowało się w czasach pandemii, później w momencie przyjęcia uchodźców w Ukrainy - za to jestem bardzo wdzięczny - mówił Maciej Gramatyka zastępca prezydenta Tychów.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.