Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2023
  • 14 września 2023
  • wyświetleń: 5065

Młody tyszanin miał wypadek w Niemczech. Potrzebna duża suma na leczenie i transport do Polski

Pan Dominik, jadąc z Holandii do Polski, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu na terenie Niemiec. Mężczyzna obecnie przebywa w jednym z tamtejszych szpitali. Ma złamany kręgosłup w dwóch miejscach. Rodzina prosi o wsparcie.

Młody tyszanin miał wypadek w Niemczech. Potrzebna duża suma na leczenie i transport do Polski
Młody tyszanin miał wypadek w Niemczech. Potrzebna duża suma na leczenie i transport do Polski · fot. archiwum prywatne


Przed wypadkiem pan Dominik był wesołym i szczęśliwym tatą, który miał marzenia. Niestety niektóre z nich mogą się już nie spełnić. W Polsce czeka na niego rodzina, córeczka, która bardzo tęskni za tatą, dziewczyna i przyjaciele. Rodzina prosi o pomoc w zebraniu środków na pokrycie kosztów leczenia w Niemczech i transportu Dominika do domu. Bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe.

- Jestem mamą Dominika i babcią jego cudownej dwuletniej córki Lenki. Lekarze mówią, że syn nie będzie chodził. Ręce na chwilę obecną też nie są sprawne i nie wiadomo czy i w jaki sposób będą. Jest po jednej operacji kręgosłupa, przed nim kolejna, na którą brakuje nam środków. Niestety jego stan zdrowia nie pozwala na przewiezienie go do Polski - mówi Maria Kwiatkowska, mama poszkodowanego tyszanina.

Link do zbiórki: pomagam.pl/crdmkf

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.