Wiadomości

  • 9 września 2023
  • wyświetleń: 1243

Podziękowania dla tyskiej drogówki od uczestnika kolizji

Do komendanta tyskiej jednostki wpłynęły podziękowania od mężczyzny, który był uczestnikiem kolizji na ulicy Beskidzkiej w Tychach. Mężczyzna postanowił docenić profesjonalizm oraz wysoką kulturę policjantów ruchu drogowego, którzy zostali skierowani do obsługi zdarzenia.

policjanci, grupa speed, ilustracja
Policjanci w radiowozie · fot. KMP Tychy


Policjanci w codziennej służbie spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej z nich mundurowi starają się podchodzić indywidualnie, tak aby zrozumieć oczekiwania społeczeństwa i pomóc w trudnych sytuacjach. Pod koniec sierpnia mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego tyskiej jednostki zostali skierowani na miejsce kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło pomiędzy dwoma pojazdami osobowymi na ruchliwej trasie DK-1. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń, jednak jak można przypuszczać, sama kolizja była stresującą sytuacją dla osób, które w niej uczestniczyły.

Kilka dni później, na ręce komendanta wpłynęły podziękowania od jednego z uczestników, który postanowił docenić profesjonalizm i zaangażowanie policjantów, zadysponowanych na miejsce.

"Szanowny Panie Komendancie, pragnę tą drogą jak najserdeczniej podziękować za rzetelnie, profesjonalnie wykonaną interwencję Pana Podwładnych w dniu 28 sierpnia, związaną z wypadkiem drogowym, w jakim miałem wątpliwą przyjemność uczestniczyć. Powodem, dla którego czynię niniejszą korespondencję, jest fakt nie tylko sprawnej interwencji, ale przede wszystkim wysoka kultura towarzysząca zrachowaniom w/w policjantów. Tak ważny element w komunikacji z osobami biorącymi udział w zdarzeniu), wskazująca na umiejętność praktycznego wprzęgnięcia psychologicznego vademecum w wykonywanie czynności służbowych. Z życzeniami bezpiecznej służby i wszelakiej pomyślności" - czytamy.

Podziękowania dla policjantów drogówki


Te kilka miłych zdań doceniających aktywność i zaangażowanie mundurowych z pewnością będzie dla nich cenną nagrodą za wzorową postawę i zarazem motywacją do dalszej oddanej służby.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.