Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2023
  • wyświetleń: 911

Rozszczelnienie wodociągu podczas prac wymiany 50-letnich rur

RPWiK Tychy informuje, że w środę 6 września, w wyniku koniecznych prac modernizacyjnych prowadzonych na sieci wodociągowej (wymiana 50-letnich rurociągów żeliwnych) doszło do nagłego rozszczelnienia starego wodociągu.

Problem dotyczy mieszkańców ulic Dąbrowskiego i Darwina w Tychach. Usterka spowodowała konieczność awaryjnej interwencji służb technicznych RPWiK.

"Prace zostały podjęte w trybie natychmiastowym i trwają nadal. Obecnie udało się przywrócić dostawę wody dla większości odbiorców objętych obszarem awarii. Pełne wznowienie dostawy wody dla mieszkańców planowane jest na godzinę 10.00 w czwartek 7 września. Za wynikłe niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy - czytamy w komunikacie.

RPWiK informuje też, że dalszy ciąg prac modernizacyjnych w tym rejonie realizowany będzie od 11 września. Zakres pozostałych prac oceniany jest na około 20% całości.

ar / tychy.info

źródło: RPWiK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.