Reklama

Wiadomości

  • 13 września 2023
  • dzisiaj, 06:16
  • wyświetleń: 896

Dobre relacje - antidotum na uzależnienia. Porozmawiają o zdrowiu psychicznym w Tychach

W poniedziałek 25 września w tyskiej Mediatece odbędzie się XI Zjazd Profilaktyczny pt. „Dobre relacje - antidotum na uzależnienia”. Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane są do 20 września.

odtrucie-alkoholowe-lodz
Dobre relacje - antidotum na uzależnienia. O zdrowiu psychicznym porozmawiają w Tychach


Tematyka tegorocznego wydarzenia to rola relacji, rozumienia potrzeb, emocji, radzenia sobie ze stresem i skutecznej komunikacji w zapobieganiu uzależnieniom. Wydarzenie będzie podzielone na część wykładową i warsztatową.

Program części wykładowej:  • 9:40 - 10:40 Andrzej NIEMCZYK Stres - jego wpływ na relacje i uzależnienia
  • 10:40 - 12:10 Maria BANASZAK Dobra relacja jako podstawa profilaktyki uzależnień oraz innych zaburzeń psychicznych i behawioralnych
  • 12:40 - 13:25 Mariusz JĘDRZEJKO Psychospołeczne skutki pandemii - dzieci w cyber i social pułapkach.


Program części warsztatowej:  • Warsztat „Zrozumieć emocje i potrzeby oraz konstruktywnie je komunikować” Marii Banaszak.
  • Warsztat „Cyberzaburzenia - cyberuzależnienia. Zjawisko, uwarunkowania, profilaktyka” Mariusz Jędrzejko.


Warsztaty będą odbywały się równolegle - uczestnik może wziąć udział tylko w jednym warsztacie.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny - zarówno na część wykładową jak i warsztatową. Jest on dostępny na stronie: https://umtychy.pl/artykul/8748/xi-zjazd-profilaktyczny-w-tychach-dobre-relacje-antidotum-na-uzaleznienia

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie, gromadzenie, utrwalanie, przechowywanie i usuwanie danych osobowych przez Administratora danych, w zakresie niezbędnym do rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa w wykładach i warsztacie i na zasadach zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa. Udział w wykładach i warsztacie zostanie potwierdzony e-mailem (podanym w formularzu).

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.