Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2023
  • 9 września 2023
  • wyświetleń: 1265

Kibice zbierają na graffiti. Odsłonięcie jeszcze w tym miesiącu

Stowarzyszenie Kibiców GKS Tyski Fan założyło zbiórkę na klubowe graffiti. Sympatycy trójkolorowych chcą zgromadzić na ten cel 6,5 tysiąca złotych, a odsłonięcie malunku planują jeszcze w tym miesiącu.

Stadion Miejski w Tychach, kibice
Kibice na stadionie miejskim w Tychach · fot. UM Tychy


- Drodzy tyszanie, kibice GKS Tychy, fanatycy dobrego graffiti. Jak widzicie po tabeli 1 ligi, nasi piłkarze dobrze zaczęli sezon, tak jak i kibice GKS Tychy, m.in. znacznie podnosząc frekwencję na naszym stadionie przy Edukacji 7. Idąc za ciosem, chcemy stworzyć mural na jednej z kas stadionowych, od strony ul. Edukacji 7. Sprawmy, by stadion kojarzył się nam z drugim domem. Pokażmy, że GKS Tychy to jedna wielka rodzina - zachęca do wsparcia zrzutki Tyski Fan.

Jak zapowiada stowarzyszenie, mural zostanie odsłonięty 16 września podczas imprezy "Graffiti Kultura Sport". Będzie to pierwsza taka impreza w Tychach pod marką GKS Tychy.

Link do zbiórki:zrzutka tyski fan  graffiti

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.