Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2023
  • wyświetleń: 2077

Nieletnie okradły sklep z zabawkami. To nie jedyna kradzież w ostatnich dniach

W minionym tygodniu policjanci odnotowali kilka kradzieży na terenie Tychów. Jednej z nich dokonały nieletnie dziewczynki.

W niedzielę, 27 sierpnia o godzinie 14.40 ochrona ujęła a policjanci KMP Tychy zatrzymali dwie nieletnie w wieku 14 i 9 lat, które dokonały kradzieży w sklepie zabawek przy Alei Bielskiej. Wartość skradzionych przedmiotów wyceniono na 808,90 zł.

W minionym tygodniu aktywni byli złodzieje katalizatorów. 22 sierpnia nad ranem (ok. godz. 4.30) policjanci odnotowali kradzież katalizatora o wartości 5000 zł z samochodu osobowego zaparkowanego przy ul. M. Kopernika. Tego samego dnia w godzinach wieczornych (ok. godz. 19) mundurowi otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca z 2 samochodów osobowych ukradł katalizatory z 2 samochodów osobowych - oba o wartości 3000 zł.

Z kolei 21 sierpnia przed godziną 15 policjanci zostali zawiadomieni, że z kotłowni domu jednorodzinnego przy ul. Armii Krajowej nieznany sprawa dokonał kradzieży roweru o wartości 2000 zł na szkodę mieszkańca Tychów.

Postępowanie w powyższych sprawach prowadzi KMP Tychy.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.