Wiadomości
- 30 sierpnia 2023
- 3 września 2023
- wyświetleń: 2449
Powracają Koncerty Magdaleńskie - zagra Tadeusz Barylski
Za nami:
Po wakacyjnej przerwie Miejskie Centrum Kultury oraz ks. proboszcz Janusz Lasok zapraszają na kolejne muzyczne spotkanie organowe w ramach cyklu Koncertów Magdaleńskich w kościele pw. św. Marii Magdaleny. Koncert odbędzie się już w niedzielę, 3 września o godz. 17.00.
Program:
- Johann Sebastian Bach (1685-1750) - Preludium i fuga Es-dur BWV 552
- César Franck (1822-1890) - Cantabile
- César Franck - Pièce Héroïque
- Improwizacja na temat pieśni Ubi Caritas (Taizé)
- Flor Peeters (1903-1986) - Concert Piece op. 52a.
Wydarzenie organizowane jest z budżetu miasta Tychy. Wstęp wolny!
ZOBACZ TAKŻE
3 lipcaPrzed nami Muzyczne Wieczory nad Jeziorem 2026. Harmonogram koncertów
Materiał partnera„Stairway to Heaven” na organach? Offbeat Organ zaskoczy fanów rocka
Materiał partneraWracają Juwenalia Podbeskidzia! Żabson, Zalewski, Kizo, Avi i inni w Bielsku-Białej!
24 lipca"Dżentelmeni w blasku świec". Przed nami wyjątkowy koncert w wyjątkowym miejscu
30 październikaLegenda polskiej sceny muzycznej - Budka Suflera - wystąpi w tyskim Teatrze Małym!
20 czerwcaSiła głosu, głębia emocji. Chór Męskie Brzmienia wystąpi w Teatrze Małym
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







