Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 638

Turniej Czterech Prezydentów: przegrana tyszan z Zagłębiem Sosnowiec

Czwartek był drugim dniem zmagań w Turnieju Czterech Prezydentów. Po środowej domowej wygranej z Re-Plast Unia Oświęcim, hokeiści GKS Tychy pojechali do Sosnowca na spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec.

Turniej Czterech Prezydentów: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Turniej Czterech Prezydentów: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy · fot. GKS Tychy


Niestety drugi dzień turnieju nie był zbyt udany dla naszej drużyny. Trójkolorowi ulegli Zagłębiu Sosnowiec 3:2. Gospodarze dwukrotnie doprowadzali do wyrównania w samej końcówce tercji. Zwycięstwo Zagłębia oznacza, że nadal trzy drużyny są w walce o zwycięstwo w turnieju.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

  • 0:1 Christian Mroczkowski - Alan Łyszczarczyk - Roman Rac (07:01)
  • 1:1 Olli Valtola - Niklas Salo (18:56)
  • 1:2 Christian Mroczkowski - Filip Komorski - Roman Rac (36:15)
  • 2:2 Oskar Krawczyk - Ryley Lindgren (39:15)
  • 3:2 Marek Charvat - Roman Szturc (51:32) 5/4.


GKS Tychy: Lewartoski (Fucik) - Jaśkiewicz, Kaskinen; Mroczkowski, Rac, Łyszczarczyk - Ciura, Pociecha; Padakin, Turkin, Korenchuk - Bryk, Bizacki; Gościński, Galant, Marzec - Sobecki, Bukowski, Ubowski, Komorski, Krzyżek.

W piątek 25 sierpnia gramy o zwycięstwo w Turnieju 4 Prezydentów! Mecz GKS-u z Sokołem Kijów rozpocznie się o godz. 18:00 na Stadionie Zimowym w Tychach. Wstęp jest bezpłatny!

W Sosnowcu Zagłębie o godz. 18.00 zmierzy się z Unią. Przypomnijmy, że po dwóch dniach turnieju Zagłębie ma komplet punktów. GKS i Unia wygrały po jednym meczu, bez zwycięstwa pozostaje Sokół.

turniej czterech prezydentów

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.