Wiadomości
- 24 sierpnia 2023
- wyświetleń: 3604
[FOTO] Rowerzysta uderzył w osobówkę na al. Bielskiej
W poniedziałek, 21 sierpnia po godzinie 17.00 na al. Bielskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego.

Zgłoszenie wskazywało, że doszło do potrącenia rowerzysty w rejonie hurtowni papierniczej. Po dotarciu służb ratunkowych na miejsce okazało się, że nie doszło do potrącenia, a kierujący jednośladem uderzył w bok samochodu osobowego marki Volvo. Rowerzysta trafił pod opiekę ratowników medycznych.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci sprawcą zdarzenia jest kierujący jednośladem, który jadąc ścieżką rowerową nie zachował należytej ostrożności podczas przejeżdżania przez przejście dla pieszych i uderzył w bok przejeżdżającego Volvo. Na szczęście rowerzysta nie doznał poważnych obrażeń. Działania na miejscu trwały ponad godzinę.

ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Potrącenie 13-latka na rondzie Cassino. Nastoletni rowerzysta trafił do szpitala
[FOTO] Groźne zdarzenie na ul. Sikorskiego. Zderzyły się dwie osobówki
Bez wiedzy ojca wzięła kluczyki do samochodu. Swoją "przejażdżkę" 14-latka zakończyła na latarni
[FOTO] Piesza weszła na pasy na czerwonym świetle. Doszło do zderzenia dwóch osobówek
[FOTO] Parkowanie zakończone zderzeniem trzech osobówek. Ranna została 21-latka
[FOTO] Nietypowa kolizja na ul. Sadowej. Wystarczyła chwila nieuwagi...
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







