Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2023
  • 21 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1549

Potrącenie rowerzysty podczas cofania z miejsca parkingowego

W sobotę 19 sierpnia około godziny 10:10 na ul. Sienkiewicza doszło do potrącenia rowerzysty przez cofający samochód osobowy.

Potrącenie rowerzysty podczas cofania z miejsca parkingowego - 19.08.2023 · fot. 112Tychy


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: patrol policji oraz pogotowie. W trakcie czynności ruch na ul. Sienkiewicza był całkowicie zablokowany. Przed przybyciem służb ratunkowych z pomocą poszkodowanemu mężczyźnie pospieszyła kobieta z jednego z pobliskich punktów usługowych oraz reporter portalu 112Tychy.

Mężczyzna z licznymi obtarciami naskórka, raną głowy (do szycia) oraz mocno poobijany został przekazany przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, a następnie został przetransportowany do szpitala. Pracujący na miejscu policjanci potwierdzili, że do potrącenia doszło podczas wykonywania manewru cofania z miejsca parkingowego. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały około godziny. Policjanci KMP Tychy prowadza dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.