tychy.info

Wiadomości

  • 26 czerwca 2017

Zacisze - nowe osiedle w Pszczynie! Zapraszamy 1 lipca na Dzień Otwarty

Artykuł sponsorowany:

W sobotę, 1 lipca przy ulicy Pukowca w Pszczynie odbędzie się Dzień Otwarty nowego Osiedla Zacisze! Każdy może przyjść i zobaczyć mieszkania! Zapraszamy od 10.00 do 17.00!

Osiedle Zacisze w Pszczynie


Przez kilka godzin będziemy na miejscu do Państwa dyspozycji, oprowadzając po nowych mieszkaniach i przedstawiając ich walory. Przy filiżance świeżo palonej kawy z lokalnej, rzemieślniczej palarni WeCoffee Palarnia Kawy, opiszemy inwestycję i szczegółowe informacje technologiczne dotyczące budynków i lokali.

Na miejscu będzie także możliwość zaczerpnięcia informacji dotyczących programy Mieszkanie Dla Młodych (MDM) oraz oferty kredytów mieszkaniowych. Fachowych porad udzieli pracownik Banku Zachodniego WBK

Dla Klientów, którzy zdecydują się podpisać tego dnia umowę rezerwującą na zakup wybranego mieszkania, przewidzieliśmy atrakcyjny rabat. Więcej o wydarzeniu na facebooku.

Lokalizacja osiedla Zacisze:Osiedle Zacisze w Pszczynie to bezczynszowe mieszkania o powierzchni 78 m kw., na parterze lub pierwszym piętrze.

Lokale charakteryzują się nowoczesną stylistyką oraz estetyką. Mieszkania posiadają: kuchnię z dużym salonem, dwa pokoje, łazienkę i osobną ubikację. W kuchni i salonie zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Ponadto na parterze do dyspozycji jest taras, a na piętrze balkon. Budynki są ogrodzone, a w mieszkaniach znajdują się domofony. Podjazdy wykonane są z kostki brukowej.

Dodatkowym atutem osiedla jest wspaniała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Wielką zaletą jest bardzo dobry dojazd do drogi DK1, która znajduje się w odległości około 1km od osiedla.

---

Szym-Bud
ul. Piastowska 17
43-331 Dankowice
Tel. 793-795-738
Tel. 503-074-885
e-mail: biuro@szym-bud.eu
https://www.facebook.com/szymbud.firmaremontowobudowlana/