tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2017

[ZDJĘCIA] Seniorzy na Wielkiej Pętli Beskidzkiej

W środę, 21 czerwca grupa pięćdziesięciu słuchaczy tyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz z opiekunem III Grupy Turystyki, panem Ryszardem Sznerem, wybrała się na wycieczkę krajoznawczą po Wielkiej Pętli Beskidzkiej. Dzięki wspaniałej pogodzie, a przede wszystkim przewodnikowi, humory wszystkim dopisały.

Reklama

Seniorzy na Wielkiej Pętli Beskidzkiej - 21.06.2017 · fot. Edward Pitura


Zwiedziliśmy Salmopol - Biały Krzyż, Wisłę - Zameczek Prezydencki na Zadnim Groniu, skocznię im. A. Małysza, Koniaków - Chatę na szańcach, Centrum Produktu Regionalnego oraz zabytkowe drewniane kościoły w Wiśle oraz Istebnej - Kubalonce.

Na zakończenie w Zwardoniu odbyło się podsumowanie semestru, w trakcie którego słuchacze serdecznie podziękowali opiekunowi grupy panu Ryszardowi oraz pani Marii "ministrowi finansów", za wspaniałe przeprowadzenie przez semestr słuchaczy III grupy Turystki na Tyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Edward Pitura

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.