Reklama

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 2082

Policja szuka sprawcy kradzieży artykułów drogeryjnych

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o łącznej wartości 628 złotych. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek kobiety, która może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Rozpoznajesz kobietę ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 27 czerwca w jednym ze sklepów przy ulicy Grota-Roweckiego w Tychach. Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiety, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: kobieta w wieku około 30 lat, ubrana w czarną bluzę z białymi paskami na rękawach, spodnie jeansowe, buty białe z niebieskimi paskami, czapkę z daszkiem koloru niebieskiego. Kobieta ma przy sobie niebieski plecak oraz biało-czarną torbę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.