Reklama

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 3531

Kradzież artykułów alkoholowych w Tychach. Policja szuka sprawcy

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów alkoholowych o łącznej wartości blisko 510 zł. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciach mężczyzny.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 29 czerwca w sklepie przy ulicy Tischnera w Tychach. Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, włosy koloru jasnobrązowego, krótko ostrzyżone po bokach, grzywka charakterystycznie zarzucona na prawą stronę. Sprawca ubrany jest w koszulkę koloru czarnego z wzorami w kwiaty, krótkie spodenki jeansowe, obuwie sportowe koloru czarnego. Mężczyzna ma założony plecak koloru czarnego, posiada również czarną saszetkę. Cechą charakterystyczną sprawcy jest widoczny na zdjęciu tatuaż na karku.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.