Wiadomości
- 22 czerwca 2017
- 25 czerwca 2017
- wyświetleń: 10041
[ZDJĘCIA] Od piątku czynne będzie kąpielisko w Paprocanach!
W piątek, 23 czerwca, rozpocznie swoją działalność kąpielisko na ternie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany. Będzie czynne codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00.
Kąpielisko posiada stosowny regulamin oraz wyposażenie w sprzęt ratowniczy i pływający, posiada także orzeczenie o przydatności wody do kąpieli wydane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach.
Kąpieliska strzec będzie 4 ratowników wodnych.
ZOBACZ TAKŻE
20 czerwcaTaneczne lato nad Jeziorem Paprocańskim. Przed nami kolejne "Potańcówki na Paprach"!
3 lipcaPrzed nami Muzyczne Wieczory nad Jeziorem 2026. Harmonogram koncertów
Otwarcie sezonu na tyskich wodnych placach zabaw
[FOTO] Prace remontowe na obiekcie KS Paprocany. Obejmują korty tenisowe i boiska do piłki nożnej
"Wodne szaleństwo" w Tychach... Tylko jedno kąpielisko i zaledwie dwa miesiące sezonu
[FOTO] Dzieciaki bawiły się na Paprocanach. Za nami XVIII Bieg pod Górkę
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








