Wiadomości

  • 8 sierpnia 2023
  • 12 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 2653

[FOTO] Nowy zastępca komendanta policji w Tychach

7 sierpnia oficjalnie pożegnano I Zastępcę Komendanta tyskiej policji - nadkom. Pawła Rybarczyka, który po przeszło 32-letniej służbie odszedł na zasłużoną emeryturę. 8 sierpnia powołano nowego zastępcę.

Tomasz Zawadzki I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Tychach - 08.08.2023
Tomasz Zawadzki I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Tychach - 08.08.2023 · fot. KMP Tychy


Nadkom. Paweł Rybarczyk od 15 kwietnia 2021 roku pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach i nadzorował pracę policjantów pionu prewencji. Wcześniej związany był m.in. z Komendą Miejską Policji w Katowicach oraz Komisariatem Policji w Chorzowie, gdzie pełnił funkcję komendanta. 7 sierpnia na spotkaniu z kadrą kierowniczą i policjantami nadkom. Paweł Rybarczyk pożegnał się z tyskim garnizonem i podziękował za wspólną służbę.

- W imieniu wszystkich policjantów i pracowników cywilnych tyskiej jednostki dziękujemy za dobrą współpracę i życzymy zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby - mówią tyscy funkcjonariusze.

Pożegnanie pierwszego zastępcy komendanta tyskiej policji Pawła Rybarczyka - 07.08.2023 · fot. KMP Tychy


W komendzie wojewódzkiej we wtorek 8 sierpnia odbyło się spotkanie związane z powierzeniem obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach. Został nim podinspektor Tomasz Zawadzki, który pełnił do tej pory funkcję Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą w tejże komendzie. Rozkaz personalny wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinspektor Roman Rabsztyn.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.