Reklama

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 3099

Powiedział, że idzie szukać pracy i zniknął

Bieruńscy śledczy poszukują zaginionego Bogdana Cisonia, mieszkańca Imielina. Ostatni kontakt z 61-latkiem był 10 czerwca, gdy opuścił miejsce zamieszkania pod pretekstem poszukiwania pracy, nie informując przy tym, dokąd się udaje.

Bogdan Cisoń
Bogdan Cisoń · fot. archiwum rodzinne / KPP Bieruń


61-letni Bogdan CISOŃ zaginął w dniu 10 czerwca, gdy opuścił miejsce zamieszkania pod pretekstem poszukiwania pracy. Nikogo nie poinformował, dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie pojawił się w miejscu zamieszkania.

Rysopis:

  • wzrost około 175 centymetrów, sylwetka szczupła
  • włosy czarno-siwe, na twarzy duży wąs, oczy brązowe, uzębienie niepełne - brak wszystkich zębów górnych.


Cechy charakterystyczne: ciemna karnacja skóry, brak kciuka przy opuszku lewej ręki. Ubrany był w dniu zaginięcia w przetarte dżinsy, buty sportowe koloru czarnego i koszulę w kratę. Mógł posiadać przy sobie czarną torbę.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bieruniu pod nr tel. 47 85 272 55 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112!

ar / tychy.info

źródło: KPP Bieruń

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.