Reklama

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2023
  • 14 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 2883

[FOTO] Trójkolorowy piknik rodzinny. Masa atrakcji dla dzieci i starszych fanów GKS

Zwycięstwem GKS Tychy nad Wisłą Kraków 1:0 zakończył się pierwszy w tym sezonie mecz domowy na Stadionie Miejskim. Żeby stworzyć z tego dnia zielono-czarno-czerwone święto nie tylko na murawie i trybunach, przed meczem z Wisłą Kraków klub zaprosił na kolejną odsłonę trójkolorowego pikniku rodzinnego.

Trójkolorowy piknik rodzinny przed meczem GKS Tychy - Wisła Kraków - 12.08.2023 · fot. Tomasz Pestka


Na sobotę, 12 sierpnia klub przygotował mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, ale także starszych fanów GKS-u Tychy. W specjalnie przygotowanej strefie, która była otwarta od godziny 15.00 do 17.30 (parking przed stadionem od ul. Edukacji) na kibiców czekał szereg atrakcji, w tym m.in.: DJ, dmuchańce, strefa Decathlon, strefa kibica, strefa sportowa, m.in. Turbo Kozak, gry podwórkowe, bramka celnościowa, mini boisko.

Trójkolorowy piknik rodzinny przed meczem GKS Tychy - Wisła Kraków - 12.08.2023
Trójkolorowy piknik rodzinny przed meczem GKS Tychy - Wisła Kraków - 12.08.2023 · fot. Tomasz Pestka


Nie zabrakło również strefy gastronomicznej, zajęć plastycznych i malowania twarzy oraz mobilnego punktu sklepu internetowego KP GKS Tychy, gdzie można było zakupić trójkolorowe gadżety. Z kolei Tyski Ruch Klasyków - stowarzyszenie promujące oraz zrzeszające miłośników zabytkowe samochody, w tym fiaty 126p - zapewniło wystawę klasyków motoryzacji.

Po pikniku odbył się mecz GKS Tychy z Wisłą Kraków, który z trybun Stadionu Miejskiego obejrzało 7198 kibiców!

Loading...

ar, mp / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.