Reklama

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2023
  • 2 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1277

Trójkolorowy Maluch i telefony do kibiców, czyli inauguracja piłkarskiego sezonu

Takiej inauguracji sezonu w Tychach nie było od kilku lat. Wśród elementów promocyjnych jest trójkolorowy Maluch oraz telefony do kibiców. Marketingowa taktyka klubu skupia się przede wszystkim na mocnym zaakcentowaniu obecności klubu w przestrzeni miejskiej.

Inauguracja nowego piłkarskiego sezonu GKS Tychy - 07.2023
Inauguracja nowego piłkarskiego sezonu GKS Tychy - 07.2023 · fot. GKS Tychy


Już teraz trójkolorowe reklamy pojawiły się w największej galerii handlowej w mieście, a ponadto mieszkańcy Tychów już niebawem będą mogli zobaczyć bilbordy promujące spotkania w kilku ważnych lokalizacjach.

To jednak dopiero początek promocyjnej ofensywy, bo reklamy będą również obecne na przystankach i w komunikacji miejskiej. Skoro już mowa o środkach transportu, to na ulicach Tychów kibice znowu będą mogli zobaczyć trójkolorowego malucha. Zawodnicy osobiście będą nim jeździć, a z głośników będzie można usłyszeć o wszystkich aktualnych wydarzeniach z życia klubu. Fiat 126 w tym sezonie odgrywa bardzo ważną rolę, bo jego motyw pojawił się na koszulkach meczowych, a to wszystko zostało spuentowane #JedziemyNaWaszymDopingu.

Inauguracja nowego piłkarskiego sezonu GKS Tychy - 07.2023
Inauguracja nowego piłkarskiego sezonu GKS Tychy - 07.2023 · fot. GKS Tychy


W działania promocyjne klub angażuje samych piłkarzy. Kilka dni temu Daniel Rumin osobiście zadzwonił do pierwszych trzech kibiców, którzy kupili karnet na nowy sezon. W trakcie ostatniego meczu kontrolnego każdy z nich odebrał koszulkę na murawie Stadionu Miejskiego.

Zdecydowanie większe wyzwanie czekało jednak na trenera GKS-u Tychy oraz piłkarzy. Dariusz Banasik wspólnie z Wiktorem Żytkiem i Nemanją Nediciem musieli zadzwonić do kibiców, którzy kupili karnety w ubiegłym sezonie, ale nie zrobili tego jeszcze teraz. Prawdziwa niespodzianka na fanów czekała dopiero później, bo zawodnicy osobiście odwiedzili kilku z nich wręczając im gadżety. Ponadto klub przygotował specjalny spot, a w najbliższych dniach kolejni niezdecydowani jeszcze karnetowicze mogą spodziewać się połączeń od piłkarzy tyskiego klubu.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.