Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2023
  • wyświetleń: 1543

[WIDEO] Kasia, Mateusz i Marek Moś w programie Dzień Dobry TVN z Paprocan

Badania pokazują, że dzieci bardzo często idą w ślady rodziców i najczęściej wybierają zawód ojca. Potwierdzeniem tej tezy jest rodzica Mosiów. Jak to jest mieć muzykę w genach? W ubiegły weekend opowiedzieli o tym w programie Dzień Dobry Wakacje prosto z Tychów Kasia Moś, Marek Moś i Mateusz Moś.

asia, Mateusz i Marek Moś w Dzień Dobry TVN z Paprocan
Kasia, Mateusz i Marek Moś w Dzień Dobry TVN z Paprocan · fot. TVN


Kasia Moś, jej brat Mateusz i tata Marek zajmują się muzyką. Z tą dziedziną związana jest też mama artystki, choć już nie gra i nie koncertuje. Warto dodać, że rodzina współpracowała ze sobą przy wielu muzycznych projektach. Kasia Moś, wokalistka, kompozytorka wyznała, że bardzo dobrze się przy tym dogadują. - Jeżeli jest tata z nami, to tata jest dyrektorem orkiestry, tak go traktujemy w projektach [...], słuchamy i staramy się mu podporządkowywać - powiedziała wokalistka i dodała, że jeśli mają inne zdanie, to o tym mówią.

Zapis wideo z programu Dzień Dobry Wakacje, który prowadzony był w Tychach, znajdziecie TUTAJ.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.