Reklama

Wiadomości

  • 30 lipca 2023
  • wyświetleń: 3608

[WIDEO] Dzień Dobry TVN: rozśpiewany trolejbus w Tychach i jego kierowca!

Wspominając wizytę dziennikarzy Dzień Dobry TVN na tyskich Paprocanach w weekend 22-23 lipca, zaglądamy do Trolejbusa z bluesem, który - wraz z jednym z jego kierowców - był bohaterem fragmentu programu!

Dzień Dobry TVN: rozśpiewany trolejbus w Tychach i jego kierowca Adrian Rzytki
Dzień Dobry TVN: rozśpiewany trolejbus w Tychach i jego kierowca Adrian Rzytki - 07.2023 · fot. Dzień Dobry TVN


Adrian Rzytki jest kierowcą trolejbusa. Kiedy prowadził, zdarzało się, że śpiewał swoim pasażerom. Podczas spotkania z Krzysztofem Skórzyńskim i Ewą Drzyzgą na tyskich Paprocanach w przedostatni lipcowy weekend, Adrian Rzytki zaprezentował próbkę swoich możliwości. Wspólnie z prowadzącymi wakacyjnego wydania DD TVN - Dzień Dobry Wakacje wykonał wielki przebój zespołu Dżem "Wehikuł czasu".

Jak wypadli? Dowiecie się z nagrania, które można znaleźć na stronie programu pod linkiem: Rozśpiewany trolejbus w Tychach. Kim jest jego kierowca?

Adrian Rzytki ma 27 lat. Jest kierowcą Tyskich Linii Trolejbusowych oraz popularnym tiktokerem. Jego profil obserwuje ponad 300 tysięcy użytkowników. Pisaliśmy o nim więcej w artykule: Tyski kierowca trolejbusów gwiazdą TikToka.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.