Wiadomości
- 25 lipca 2023
- wyświetleń: 917
Pożegnanie po ponad 30 latach w służbie cywilnej
Po 31 latach pracy w Komendzie Miejskiej Policji w Tychach na zasłużoną emeryturę odeszła Grażyna Wrzesińska - Inspektor Wydziału Prewencji.

Gratulacje i wyrazy uznania za wieloletnią pracę złożył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tychach nadkom. Paweł Rybarczyk oraz naczelnicy Wydziału Prewencji. Do życzeń dołączyli się również policjanci oraz pracownicy komendy.

ZOBACZ TAKŻE
Mecz pomiędzy GKS Tychy i Ruchem Chorzów. O bezpieczeństwo kibiców i mieszkańców dbało 350 policjantów
[FOTO] Szeregi Komendy Miejskiej Policji w Tychach zasiliło 16 nowych policjantów
Gorący temat[FOTO] Mecz GKS Tychy - Śląsk Wrocław. Podczas spotkania zatrzymano osiem osób
[FOTO] "Dzień Taktyczny" w Zespole Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach
[FOTO] Tyscy policjanci podsumowali 2025 rok. Za nimi narada roczna
O krok od tragedii. Szybka reakcja tyskich policjantów pomogła uratować ludzkie życie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







