Reklama

Wiadomości

  • 15 lipca 2023
  • wyświetleń: 3257

[FOTO] Groźny upadek rowerzysty na ścieżce rowerowej. Wezwano LPR

W sobotę, 15 lipca około godziny 11.00 na ścieżce pieszo - rowerowej w ciągu al. Piłsudskiego przy skrzyżowaniu z ul. Paprocańską doszło do upadku rowerzysty. Z pierwszą pomocą poszkodowanemu pospieszyli świadkowie zdarzenia, którzy wezwali na miejsce służb ratunkowe.

Interwencja służb ratunkowych przy alei Piłsudskiego w Tychach - 15.07.2023 · fot. 112tychy.pl


Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Dodatkowo na miejsce zadysponowany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz zastęp JRG Tychy i dodatkowy patrol policji, które zabezpieczały lądowisko dla helikoptera LPR.

Po zaopatrzeniu 45-letniego rowerzysty przez ratowników z naziemnego zespołu ratownictwa medycznego, załoga śmigłowca LPR została odwołana i przyjęła kolejną misję ratunkową. Na chwilę obecną nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W trakcie trwania akcji służb ratunkowych w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci KMP Tychy prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie jego okoliczności.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.