Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2023
  • 3 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1897

O nowym sezonie piłkarskim. Spotkanie z trenerem GKS-u Tychy

Za nami:

W Tyskiej Galerii Sportu spotkamy się w czwartek, 3 sierpnia z nowym szkoleniowcem GKS-u Tychy! Początek o godz. 18.00.

banasik


Kolejny sezon piłkarskich rozgrywek Fortuna 1 ligi to kolejne nadzieje, ale i kolejne niewiadome dla kibiców trójkolorowych. Klub przechodzi spore zmiany, które nie ominęły funkcji pierwszego trenera. Pod koniec marca 2023 roku do GKS-u dołączył Dariusz Banasik, co wywołało pozytywne zaskoczenie wśród sympatyków tyskiej piłki. Spotkanie to doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie szkoleniowiec ma spojrzenie na futbol, a także porozmawiać o planach i celach zespołu.

Dariusz Banasik wcześniej, przez prawie cztery lata, prowadził Radomiak Radom, z którym pokonał drogę od II ligi do ekstraklasy. Tam przez długi czas zespół Dariusza Banasika był rewelacją rozgrywek, zimę spędzając na trzeciej pozycji - za Lechem Poznań i Pogonią Szczecin. Przed pracą w Radomiu prowadził m.in. Zagłębie Sosnowiec, Znicz Pruszków, a także młodzieżowe zespoły Legii Warszawa.Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

ar / tychy.info

źródło: Tyska Galeria Sportu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.