Wiadomości

  • 15 czerwca 2017
  • 27 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6131

[ZDJĘCIA] Wielkie święto piłkarskie w Tychach - UEFA EURO U-21!

16 czerwca wystartowały Mistrzostwa Europy U21 w piłce nożnej! W Tychach zostaną rozegrane trzy mecze grupowe oraz półfinał!

Przygotowania do Mistrzostw UEFA EURO U21 na Stadionie Miejskim w Tychach - 14.06.2017 · fot. BM / tychy.info


Mistrzostwa Europy w piłce nożnej do lat 21 są drugim najważniejszym wydarzeniem sportowym w ramach rywalizacji drużyn narodowych w Europie. W turnieju weźmie udział 12 reprezentacji, a na stadionach sześciu miast gospodarzy odbędzie się w sumie 21 meczów. W Tychach zostaną rozegrane cztery mecze, w tym wielki półfinał. Na Stadionie Miejskim będzie można oglądać reprezentacje Niemiec, Czech, Danii oraz Włoch.

terminarz grupy c


Chętni, którzy nie zdążyli kupić biletów na to wielkie sportowe święto, mają jeszcze szansę je zdobyć. Na mecze Czechy-Włochy oraz Czechy-Dania zostało kilkaset wolnych miejsc. Wejściówki są dostępne na stronie: www.kupbilet.pl.

Zachęcamy również do zapoznania się z Asystentem Kibica przygotowanym na Mistrzostwa UEFA EURO U21 w Tychach, a także ze zmianami organizacji ruchu oraz zasadami korzystania z darmowej komunikacji.

Przygotowania do Mistrzostw UEFA EURO U21 na Stadionie Miejskim w Tychach - 14.06.2017
Przygotowania do Mistrzostw UEFA EURO U21 na Stadionie Miejskim w Tychach - 14.06.2017 · fot. BM / tychy.info


W tym roku odbywa się już 21. edycja ME U21, po zmianie jej formuły w 1978 roku z Mistrzostw Europy U23 na U21. W turnieju tym, promowanym hasłem "Stars of today, superstars of tomorrow", biorą udział najbardziej utalentowani piłkarze z 12 europejskich krajów. Wśród nich zobaczymy wielu zawodników, którzy już teraz rywalizują w rozgrywkach Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz na boiskach najlepszych lig na świecie: m.in. angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A czy francuskiej Ligue 1.

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UEFA EURO U-21" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UEFA EURO U-21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UEFA EURO U-21" podaj