Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2023
  • 10 lipca 2023
  • wyświetleń: 7927

Potrącenie pieszej na pasach. Przechodziła przez drogę z dzieckiem

W piątek 7 lipca około godz. 12.00 na Al. Jana Pawła II doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła z kilkuletnim synem przez oznakowane przejście dla pieszych.

Potrącenie pieszej na al. Jana Pawła II - 07.07.2023
Potrącenie pieszej na al. Jana Pawła II - 07.07.2023 · fot. 112tychy.pl


Do wypadku doszło na wysokości sklepu Dino, w rejonie numeru 24. Na miejsce zadysponowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Jak poinformowała nas mł. asp. Paulina Kęsek, p.o. obowiązki oficera prasowego tyskiej policji, 34-letnia kobieta została potrącona przez 76-letniego kierowcę samochodu marki BMW. Była przytomna w momencie transportu do szpitala karetką pogotowia. Nie są znane obrażenia jakich doznała - te zostaną ustalone w toku badań w placówce medycznej. Na szczęście 6-letniemu chłopcu, który razem z nią przechodził przez jezdnię, nic się nie stało. Trafił pod opiekę członka rodziny, który przybył na miejsce.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa pieszej. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały ponad dwie godziny. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.