Reklama

Wiadomości

  • 10 lipca 2023
  • 27 lipca 2023
  • wyświetleń: 1652

Używane rzeczy dla dzieci. Kupując, pomożemy podopiecznym Świetlikowa

Już od września Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo z Tychów rusza z nowym projektem! W galerii Gemini Park Bielsko-Biała zostanie otwarty Sklep Charytatywny dla Dzieci "Świetlikowo To i Owo". Znamy dokładną datę otwarcia! Można przekazywać rzeczy!

ubranka, ubrania dla dzieci
Używane rzeczy dla dzieci. Kupując, pomożemy podopiecznym Świetlikowa · fot. pixabay.com


Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo od 14 lat opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi z terenu całego województwa śląskiego. Prowadzi Hospicjum Domowe dla Dzieci, Centrum Opieki Dziennej, jak również wypożyczalnie sprzętu medycznego. Pomaga na wszystkie możliwe sposoby. Organizację wspomagają - jako Ambasadorzy - Martyna Wojciechowska i Sebastian Riedel.

Fundacja w mediach społecznościowych poinformowała, że we wrześniu otwiera Sklep Charytatywny dla Dzieci Świetlikowo To i Owo w Gemini Park Bielsko-Biała, a w późniejszym terminie także w Gemini Park Tychy! W bielskiej galerii handlowej otwarcie zaplanowano na sobotę 23 września, na godz. 9:00 .

W sklepie znajdziemy odzież używaną, zabawki i akcesoria dla dzieci. Cały zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na działalność Fundacji.

ubranka, buciki, buty
W Bielsku-Białej powstanie charytatywny sklep Świetlikowa · fot. pixabay.com


W sklepach Świetlikowo To i Owo będzie można zakupić używane rzeczy dla dzieci. Odzież i inne przedmioty Fundacja będzie otrzymywać głównie od mam, których dzieci już wyrosły ze swoich ubrań. Zbierana jest odzież dziecięca do rozmiaru 140 cm. Wśród darczyńców będą także osoby znane i lubiane. W planach oprócz sprzedaży jest również organizowanie pokazów mody, spotkania z ważnymi osobami wspierającymi młode mamy.

- Postarajmy się razem zadbać o naszą planetę, wprowadźmy w życie nowe nawyki... Jeśli Twoje dziecko wyrosło już z ubranek, możesz nam je przekazać, a my zadbamy o to, aby dostały nowe życie. Pomaganie jest fajne, a przy okazji możecie wesprzeć naszych podopiecznych - mówią pomysłodawcy ze Świetlikowa.

Ponadto można aplikować o pracę poprzez serwis praca.pl.

Strona wydarzenia na Facebooku dotycząca otwarcia sklepu: https://www.facebook.com/events/1403897687120445/

świetlikowo to i owo

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.