Reklama

Wiadomości

  • 4 lipca 2023
  • 6 lipca 2023
  • wyświetleń: 953

Wymiana nawierzchni na ul. Andersa i al. Jana Pawła II

W środę 5 lipca rozpocznie się wymiana nawierzchni na kolejnych tyskich drogach. Drogowców należy spodziewać się na al. Jana Pawła II i na ul. Andersa.

remont, roboty drogowe
Wymiana nawierzchni na ul. Andersa i al. Jana Pawła II · fot. MZUiM Tychy


W przypadku al. Jana Pawła II, frezowane będą dwa odcinki jezdni po stronie północnej: od ronda Olimpijskiego w stronę Hotelu Tychy (odcinek około 450 m), oraz od ronda Cassino do ronda Polonia.

Na ul. Andersa prace prowadzone będę od skrzyżowania z ul. Burschego do ronda Dworcowego.

W związku z tym, że zużyta nawierzchnia usuwana będzie z całej szerokości ul. Andersa, łącznie z pasem do parkowania, Miejski Zarząd Ulic i Mostów prosi, aby nie pozostawiać samochodów w tym miejscu.

"Żaden z powyższych odcinków nie zostanie wyłączony z ruchu, kierowców prosimy jedynie o zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania" - czytamy w komunikacie.

Nowy asfalt położony zostanie w ciągu kilku najbliższych dni roboczych, od momentu zakończenia frezowania. Tempo prac uzależnione będzie od warunków atmosferycznych.

ar / tychy.info

źródło: MZUiM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.