Wiadomości
- 3 lipca 2023
- 4 lipca 2023
- wyświetleń: 1315
Ognisko pozostawione bez dozoru. Interwencja strażaków
W niedzielę 2 lipca około godziny 19:30 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zadymieniu widocznym w rejonie ul. Jaśkowickiej i Rodakowskiego. Na miejsce zgłoszenia wysłany został zastęp strażaków. Okazało się, że to ognisko pozostawione bez dozoru.

Po przybyciu w rejon zgłoszenia okazało się, że przyczyną zadymienia jest ognisko pozostawione bez dozoru. Strażacy podali jeden prąd wody w natarciu celem ugaszenia ogniska. Po około trzydziestu minutach działania zostały zakończone.

ZOBACZ TAKŻE
Pożar przy ul. Cyganerii. Służby ratunkowe miały problem z podjazdem pod budynek
[FOTO] Pożar pustostanu przy ul. ks. prałata Świerzego. Ogień gasiło 6 zastępów straży pożarnej
[FOTO] Pożar w bloku przy ul. Dąbrowskiego. Ogień objął pomieszczenie piwnicy
[FOTO] Pożar poszycia leśnego w rejonie ul. Żorskiej. Na miejsce wezwano samolot gaśniczy
Gorący temat[FOTO] Dramatyczny pożar Puszczy Solskiej. Strażacy z Tychów kończą 3-dniowe działania
[FOTO] Wielki pożar w Gliwicach. Ogień gasili również strażacy z Tychów
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







