Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2023
  • wyświetleń: 1123

Torebka, telefon, młotowiertarka i rower padły łupem złodziei

W minionym tygodniu policjanci odnotowali cztery kradzieże na terenie naszego miasta.

W środę, 21 czerwca przed godziną 20 policjanci otrzymali zgłoszenie z ul. J. Korczaka, że nieznany sprawca, po uprzednim odkręceniu koła, dokonał kradzieży przypiętego do stojaka roweru o wartości 4000 zł na szkodę mieszkańca Tychów.

Dzień później w godzinach porannych doszło do zdarzenia na ulicy Oświęcimskiej. Złodziej wykorzystując otwarte okno balkonowe dostał się do wnętrza domu, skąd skradł torebkę z zawartością karty bankomatowej, kluczyka z samochodu oraz pieniędzy w kwocie 250 zł na szkodę mieszkanki Tychów. Niedługo później z hurtowni przy ul. Fabrycznej nieznany sprawca dokonał kradzieży młotowiertarki wartości 673 zł na szkodę mieszkanki Tychów.

Z kolei w piątek, 23 czerwca po godzinie 9 złodziej z ławki na deptaku przy Alei Bielskiej dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego wartości 1000 zł na szkodę mieszkanki Tychów.

Postępowanie w powyższych sprawach prowadzi KMP w Tychach.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.