Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2023
  • wyświetleń: 6096

Kradzież w centrum handlowym. Sprawca ukradł... spodnie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży spodni, do której doszło w sklepie przy ulicy Towarowej w Tychach. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na ten temat lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Sprawca dokonał kradzieży czterech par spodni o łącznej wartości blisko 610 złotych. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia około godziny 14:20 w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm, ubrany w kurtkę koloru czarnego, jasną koszulę, jasne spodnie, ciemne buty, w ręku trzyma biało-czarną reklamówkę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.