Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2023
  • wyświetleń: 547

Uzdolniony pomocnik zostaje w Tychach

Był wyróżniającym się zawodnikiem na czwartoligowych boiskach i najskuteczniejszym strzelcem drugiego zespołu. Trenował również z pierwszą drużyną i kilka razy znalazł się w kadrze meczowej. Dorian Orliński parafował nową umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Dorian Orliński zostaje w Tychach
Dorian Orliński zostaje w Tychach · fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl


Dorian Orliński urodził się 21 maja 2004 roku i występuje na pozycji środkowego pomocnika. Od początku swojej przygody z piłką nożną związany jest z tyskimi klubami - MOSM, APN i od sezonu 2017/18 z GKS. W przeszłości był kapitanem zespołu U-17, prowadząc go na najwyższy poziom rozgrywek młodzieżowych w Polsce.

19- letni pomocnik w ubiegłym sezonie był wiodącą postacią drugiego zespołu GKS-u Tychy. Orliński na boiskach czwartej ligi spędził ponad 2300 minut. W tym czasie zdobył 8 bramek i ten wynik dał mu tytuł najskuteczniejsza piłkarza całej drużyny. Utalentowany zawodnik był również regularnie zapraszany na treningi pierwszej drużyny.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.