Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2023
  • 24 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2768

Miss Beskidów Nastolatek z Tychów realizuje konkursową nagrodę

Miss Beskidów Nastolatek 2023 Karolina Białoń z Tychów realizuje nagrodę otrzymaną w konkursie od sponsora Master Tur, jaką jest udział w wycieczce: Włochy, Hiszpania, Lazurowe Wybrzeże.

Tyszanka Miss Beskidów Nastolatek Karolina Białoń · fot. Białoń Karolina


Pierwszego dnia zwiedziłam Weronę - miasto Romea i Julii, gdzie z przewodnikiem dotarliśmy do Areny werońskiej, Koloseum, starówki oraz sławnego balkonu Julii z Szekspira. Kolejnego dnia Mediolan - Katedra Mediolańska, Via Dante, Galeria Wiktora Emanuela, Plac Wenecki z Bramą Wenecką . W kolejnym etapie Biuro Master Tur zabiera mnie do Hiszpanii na wybrzeże Costa Brava, gdzie będę korzystała z uroków miast i pięknej pogody. Oczywiście będą piękne zdjęcia i gorące relacje. Barcelona, gdzie przewodnik zabierze nas do Katalonii. Zobaczymy bazylikę Sagrada Familia, przejazd główna ulicą miasta Diagonal w kierunku Placu Hiszpańskiego, stary port,Park Guel, stadion Camp Nou, Wzgórze Montjuic. Czas wolny spędzimy na La Rambla. Dnia 6 Rejs Katamaranem na Costa Brava, zwiedzanie najpiękniejszej miejscowości Hiszpanii Tossa de Mar. Już czekam na cudowne widoki.

Po odwiedzinach w spokojnej i czarujące Tossie przeniesiemy się do rozrywkowego Lloret de Mar, gdzie czeka nas niezapomniana hiszpańska fiesta. Catamaran party to najbardziej imprezowy statek na Costa Brava. Prawdziwa imprezowa bomba i duża dawka zabawy z szalonymi ludźmi, których poznałam podczas wyjazdu z biurem Master Tur. Dziękuję! Miłośnicy kąpieli morskich mogą zjeżdżać na dmuchańcach do wody, skakać a spragnieni słońca opalać się. Załoga Catamaranu zadba o posiłek i open bar. Świetna muzyka, animacje to doskonały sposób na spędzenie hiszpańskiego dnia. Dzień 7 Cannes na Lazurowym Wybrzeżu, zwiedzania ciąg dalszy... Pałac Festiwalów Filmowych, wzgórze zamkowe, promenada. Oj, duża dawka pozytywnej energii a to wszystko dzięki Master Tur i Grabowska Models.


Miss Beskidów Nastolatek z Tychów realizuje konkursową nagrodę
Miss Beskidów Nastolatek z Tychów realizuje konkursową nagrodę · fot. Karolina Białoń


Na koniec zostaje nam Nicea i Monaco. Nicea słynie z malowniczej promenady, która biegnie wzdłuż wybrzeża, gdzie będziemy podziwiać plaże i lazurowy kolor wody. Jestem dopiero na początku tej pięknej przygody, którą sponsoruje Master Tur. Dziękuję i polecam, cudowna opieka, wspaniali ludzie, malownicze miejscowości. Będę na bieżąco relacjonować.

Pozdrawiam,
Miss Beskidów Nastolatek 2023 Karolina Białoń Agencja Grabowska Models


Loading...

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.