Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2023
  • 20 czerwca 2023
  • wyświetleń: 3219

Kradzież z włamaniem przy Starokościelnej. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem, do której doszło w mieszkaniu przy ulicy Starokościelnej w Tychach. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Zgłoś się na policję
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Zgłoś się na policję · fot. KMP Tychy


Do kradzieży doszło 14 marca pomiędzy godziną 15:00 a 20:00 przy ulicy Starokościelnej 6. Sprawca, po uprzednim wybiciu szyby i otwarciu drzwi balkonowych, przez powstały otwór dostał się do wnętrza mieszkania, z którego ukradł portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartą bankomatową oraz trzy złote łańcuszki.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, ubrany w czarną bluzę, czarne spodnie, czarne buty sportowe.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.