Reklama

Wiadomości

  • 18 czerwca 2023
  • 19 czerwca 2023
  • wyświetleń: 5450

[FOTO] Poważny wypadek na DK-1 w Kobiórze.12-letnie dziecko w szpitalu

W niedzielę, 18 czerwca około godziny 18.30 służby ratunkowe, w tym dwa śmigłowce LPR, interweniowały na drodze krajowej nr 1 w Kobiórze. Doszło tam do groźnego wypadku. Występowały duże utrudnienia w ruchu.

Interwencja służb ratunkowych na DK-1 w Kobiórze - 18.06.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak przekazała nam sierż. szt. Jadwiga Śmietana, oficer prasowy KPP w Pszczynie, w zdarzeniu wzięły udział dwa pojazdy - Audi A3 oraz Renault, którym podróżowała rodzina - dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci.

Jak wstępnie ustalili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, kierujący Renault wyjeżdżając z parkingu z zamiarem skrętu w lewo w kierunku Pszczyny, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi A3, który jechał lewym pasem w kierunku Tychów.

Interwencja służb ratunkowych na DK-1 w Kobiórze - 18.06.2023 · fot. KPP Pszczyna


W wyniku zderzenia pojazdów pasażerowie samochodu marki Renault odnieśli obrażenia. Wśród nich było 12-letnie dziecko, które zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala.

Mundurowi wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o koncentrację i zwracanie uwagi na jezdnię, pobocze i manewry wykonywane przez pozostałych uczestników drogi. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.

mp, BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.