Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2023
  • wyświetleń: 584

Tyska Liga Szóstek: już po 12 kolejce

W ubiegły weekend na boisku przy ulicy Wejchertów w Tychach mogliśmy oglądać przedostatnią już kolejkę Tyskiej Ligi Szóstek.

Na pierwszy ogień poszły dwie drużyny z dwóch przeciwnych krańców tabeli, różnice tę pokazuje wynik, ponieważ FC Under Forest wygrywa aż 18:1 z drużyną WKS Orzeł Tychy. Następnie kolejny raz Laga Bonito oddaje mecz walkowerem - dzięki temu Oszołomy zdobywają ważne dla siebie 3 punkty. W przedostatnim sobotnim meczu zmierzyły się drużyny Tyskich Dziadów oraz Amsterdam DUET Team, drużyna z osiedla "A" utrzymuje swoją dobrą passę zwycięstw wygrywając 7:4. Na koniec sobotnich zmagań Hiacynt Tychy pokonuje Czułowiankę Tychy 9:4 i wychodzi na wirtualne pierwsze miejsce w tabeli.

W niedzielę natomiast Emmanuel Olisadebe w walce z KS Olimpia Tychy remisuje 6:6 a stawką była ucieczka z miejsc barażowych które będą potrzebne do wyłonienia 12 drużyn biorących udział w Pucharze TLS - już 18 czerwca. W ostatnim meczu kolejki Luz Blues mierzył się z Apexem Football i po wyrównanej pierwszej połowie (0:0) ostatecznie Luz Blues wygrywa 3:0, a zwycięstwo to zapewnia im powrót na pierwsze miejsce w lidze z dorobkiem 30 punktów.

liga szóstek

liga szóstek

liga szóstek

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.