Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2023
  • 14 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2095

Plaga kradzieży i wyłudzeń pieniędzy w Tychach

Tyska policja podsumowała ostatnie tygodnie pod względem przestępstw i wykroczeń na terenie miasta. W tym czasie doszło do kilku kradzieży i oszustw finansowych.

Policja, radiowóz, samochód, ilustracja
Plaga kradzieży i wyłudzeń pieniędzy w Tychach · fot. pless.pl


1 czerwca około godz. 13:00 na ul. Sikorskiego nieznany sprawca na ulicy w rejonie lokalu gastronomicznego dokonał kradzieży roweru Engwe EP o wartości 2000zł na szkodę mieszkańca Tychów. Postępowanie prowadzi tyska komenda policji.

6 czerwca około godz. 19:30 na ul. Burschego pracownicy ochrony ujęli, a policjanci zatrzymali kobietę, która w sklepie dokonała kradzieży artykułów spożywczych na kwotę 520 zł. Postępowanie prowadzi tyska komenda policji.

11 czerwca około godz. 14:00 na ul. Zwierzynieckiej 24-letni mieszkaniec Tychów na terenie ogródków działkowych dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1000 zł na szkodę kobiety mieszkającej w Tychach. Postępowanie prowadzi tyska komenda policji.

26 maja około godz. 09:00,na ul. Harcerskiej nieznany sprawca posługując się oprogramowaniem Anydesk, wprowadził w błąd, a następnie na poczet inwestycji w złoto wyłudził pieniądze w kwocie 870 na szkodę mieszkanki Tychów. Postępowanie prowadzi tyska komenda policji.

9 czerwca około godz. 09:48 przy ul. Cienistej nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego przy sprzedaży doładowania do PlayStation oszukał na kwotę 25 zł mieszkańca Tychów. Postępowanie prowadzi tyska komenda policji.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.