Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2023
  • wyświetleń: 964

Bramkarze i obrońca opuszczają GKS Tychy

Z GKS-em Tychy żegnają się Kamil Szymura oraz bramkarze Adrian Odyjewski i Kacper Dana. Kontrakty całej trójki zawodników wygasają z końcem czerwca i nie zostaną przedłużone.

Kamil Szymura nowym piłkarzem GKS Tychy
Kamil Szymura · fot. Łukasz Sobala / www.pressimages.pl


32-letni środkowy obrońca w Tychach spędził trzy ostatnie sezony. W tym czasie rozegrał 70 meczów w trójkolorowych barwach, w których strzelił trzy gole.Przygodę z tyskim klubem kończą także dwaj bramkarze, którzy w ostatnich latach rywalizowali o miejsce między słupkami bramki GKS-u - Adrian Odyjewski oraz Kacper Dana. 25-letni zawodnik miniony sezon kończył jako podstawowy golkiper pierwszoligowca, a łącznie w pierwszym zespole rozegrał 13 spotkań.21-letni Dana, który zazwyczaj występował w drugiej drużynie GKS-u, w zakończonych przed kilkoma dniami rozgrywkach zanotował debiut w pierwszym zespole w meczu 1. kolejki z Chojniczanką Chojnice.

kacper dana

kamil szymura

odyjewski

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.