Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2023
  • 10 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2892

Czułowianka Tychy awansowała do klasy A!

Ależ mecz rozegrali nasi seniorzy w czwartek 8 czerwca! Na Czułów zawitał wicelider tyskiej B-klasy - KS Brzeźce. Zdeklasowaliśmy przeciwnika aż 6-1! Czułowianka awansowała do klasy A!

Czułowianka
Czułowianka Tychy · fot. Czułowianka Tychy / Facebook


"Początek spotkania był iście piorunujący w wykonaniu przyjezdnych. Już w pierwszej minucie uderzenie z około 30 metrów od naszej bramki zatrzymało się na poprzeczce, dobitka na słupku, a na nasze nieszczęście, kolejna poprawka w sieci naszej bramki! Jakby tego było mało, w 15 minucie uraz zgłosił Bojarski, który zmuszony był przedwcześnie opuścić murawę. Zawodnicy Czułowianki nie załamali jednak głów i zareagowali na te dwa ciosy w najlepszy możliwy sposób! Mimo poprzeczek i słupków, które wielokrotnie stawały na naszej drodze wreszcie po ładnej, zespołowej akcji Wala umieścił piłkę w bramce przyjezdnych! Zdobyta bramka podziałała na nas jeszcze bardziej motywująco, a sprawy w swoje ręce postanowił wziąć Dobroś, który jeszcze przed przerwą skompletował hat-trcika, raz po raz zaskakując gości fenomenalnymi uderzeniami z dalszej odległości. Drugie 45 minut to spokojna kontrola boiskowych wydarzeń przez naszych zawodników. Około 55 minuty tego widowiska Pyka wykazał się sprytem i uderzeniem z zza pola karnego ponownie pokonał bramkarza z Brzeźc! Jakby tego było mało wprowadzony z ławki Łusewicz postanowił dobić rywala pięknym lobem nad wychodzącym goalkeeperem i ustanowił wynik tej potyczki na 6-1! Do ostatniego gwizdka arbitra nic się nie zmieniło i ostatecznie deklasujemy przeciwnika aż 6-1! Co za tym idzie przypieczętowujemy to, o co każdy z naszych zawodników walczył od pierwszej kolejki tych rozgrywek - awans do A-klasy! Dziękujemy naszym wczorajszym rywalom za sportową walkę do końca! Szczególne podziękowania należą się również wszystkim, licznie zgromadzonym tego dnia kibicom, którzy przez całe spotkanie nieśli nas do upragnionego zwycięstwa" - czytamy w relacji klubu.

Czułowianka zagrała w składzie: Szafrański (70' Klimczak) - Bąk, Bała, Wróbel, Chabinka - Białas (65' Ostolski), Pyka (65' Łusewicz), Bojarski (15' Milewski) - Dobroś Sebastian (80' Dobroś Mariusz), Wala, Kostecki

Bramki zdobywali:

  • 1x Wala
  • 3x Dobroś Sebastian
  • 1x Pyka
  • 1x Łusewicz.


Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.