Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2023
  • wyświetleń: 1223

Kradzież zabawek i to nie w Dzień Dziecka

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży zabawek, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej 2 w Tychach. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą zabawek - 15.04.2023
Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą zabawek - 15.04.2023 · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży zabawek o łącznej wartości 2160 złotych. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach. Za zgodą prokuratora tyska policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą zabawek - 15.04.2023
Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą zabawek - 15.04.2023 · fot. KMP Tychy


Rysopis: mężczyzna w wieku około 50 lat z widoczną łysiną, ubrany w kurtkę koloru niebieskiego, ciemne spodnie, granatowe buty z białą podeszwą.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.